Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Samiec + samica...

Temat długo nieaktywny!

Uwaga! Guest, masz zamiar odpowiedzieć w temacie, który nie jest aktywny od co najmniej 600 dni i może już być nieaktualny, a nowe posty w nim uznane już za niepotrzebne.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kub@

Kub@

"Gdzie jest Nemo?"

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów
  • Miejscowość:Gdynia

Napisano 22 grudzień 2006 - 15:00

Wczoraj widziałem w zoologicznym piękne samiczki bojownika i razem z nimi pływał jeszcze piekniejszy bialo, czerowno, fioletowy samiec. Nie bylo roslinek, ani ktyjowek, a rtbki zupelnie dobrze sie czuly w swoim towarzystwie ^^

Ja kupuje gdzies na rzelomie stycznia/lutego akwarium 25l dla bojkow i szkoda, ze nie teraz bo bym wzial sobie tego samca i 3 samiczki jakies ladne i napewno bym mial zgodna "rodzinke".
Ale i tak jak bede kupowal juz moje rybcie to samca tez wezme z jakiegos akwa a nie ze sloika gdzie bedzie mial kontakt z innymi rybkami i jak go wpuszcze do samiczek to bedzie git ^^

I chcialem sie spytac tych osob ktore maja bojowniki i bojowniczki razem, jak wasze rybki zyja ze soba ?? I jakie macie akwaria ?? :)
Niebawem (ok. 12.02) Akwarium 25l - 1+2 :D

Wszystko będzie nowiutkie i to jest super, wszystko od zera :D

#2 BlackFeather

BlackFeather

Uzależniony od Bojownik.pl

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Miejscowość:okolice Warszawy

Napisano 22 grudzień 2006 - 19:04

Ja mam harem bojownika (1+4) w akwa 72l i ryby żyją szczęśliwe. Jakiś aktów przemocy brak. Pozostałe ryby, czyli 2 molinezje i 2 piskorze, też nie są atakowane. Nawet krewetki i ślimaki żyją sobie spokojnie :) Prawdziwa oaza spokoju, chociaż na początku samiec był atakowany przez samiczki, ale po mojej interwencji samiczki złagodniały.
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj FAQ.
Poszukujesz więcej informacji o bojowniku i akwarystyce? Zajrzyj do wątku "Najważniejsze linki dla początkujących i nie tylko".

#3 jusia

jusia

Uzależniony od Bojownik.pl

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Miejscowość:z kwiatu orchidei

Napisano 22 grudzień 2006 - 19:10

Wszystko zależy od usposobienia samca, jak jest spokojny to nie bedzie bił samiczek, jeśli jest bojowo nastawiony to zawsze bedzie agresywny. Nie ma reguły :)
Aniołku Kochany Stróżu mój
Ty zawsze przy mnie stój

Temat długo nieaktywny!

Uwaga! Guest, masz zamiar odpowiedzieć w temacie, który nie jest aktywny od co najmniej 600 dni i może już być nieaktualny, a nowe posty w nim uznane już za niepotrzebne.

Copyright © 2014 Bojownik.pl

x

Witaj na Bojowniku!

Szanowny gościu,

Witaj na portalu Bojownik.pl. Jak na większości for musisz się zarejestrować aby móc dodawać posty. Proces rejestracji jest szybki, darmowy i wymaga podania jedynie minimalnej ilości informacji. Zostań częścią społeczności Bojownika logując się lub rejestrując już teraz. Możesz to zrobić trzema kliknięciami korzystając ze swojego konta na Facebook'u Dołączona grafika, TwitterzeDołączona grafika lub Konta GoogleDołączona grafika.

Dołączona grafika - Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiadaj w istniejących
- Śledź wybrane tematy i otrzymuj wiadomości o nowych postach
- Stwórz swój profil i dodawaj znajomych
- Komunikuj się z innymi użytkownikami

- Załóż swój własny blog
- Dodawaj swoje zdjęcia i albumy do galerii
- Koniec z wyświetlaniem tego komunikatu:)
- i wiele innych....
Dołączona grafika Dołączona grafika
rejestracja zamknij